Головна

Створіть комфортне та затишне місце у своєму домі разом з інтернет – магазином matrasoff.com.ua!

комфортный матрасДружний колектив інтернетмагазину «Matrasoff» радий запропонувати Вашій увазі високоякісну продукцію провідних виробників, яка допоможе Вам знайти Здоровий Сон і створити Домашній Затишок.

 При співпраці з інтернет — магазином «Matrasoff» Ви отримаєте:

1. Гарантійний термін 18 місяців.

2. Можливість оплати онлайн та по безготівковому рахунку.

3. Оптимальне співвідношення ціни та якості, ми працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами, без посередників, що гарантує високу якість і надійність продукції, що реалізується.

4. Висока якість обслуговування та безкоштовна доставка по Україні.

5. Гнучку систему знижок.

 Вас цікавить вибір матраца або хороших меблів?

Добре! Ми з радістю допоможемо вам долучитися до культуривыбор матрасаздорового сну, що сприяє попередженню і профілактиці захворювань хребта, а також вибрати зручні, якісні та надійні меблі.

Наш сайт створений саме для Вас, наших клієнтів. Колектив інтернет — магазину «Matrasoff» дуже важливо, щоб Ви залишилися задоволені, залишали свої відгуки та побажання, рекомендували нас своїм друзям та знайомим.

Ми працюємо для Вас з 2007 року. На сьогоднішній день нашими покупцями стали більше 10000 чоловік і більша половина з них стали нашими постійними клієнтами. І це не лише жителі Києва, нам довіряють люди з інших міст і населених пунктів, що приїжджали в наш великий виставковий зал — магазин, щоб купити ортопедичний матрац або якісні меблі за доступними цінами собі і своїм близьким. Але, на жаль, з незалежних від нас причин, на даний момент наш магазин у стадії переїзду і тому працює тільки в онлайн режимі.

Любите купувати товари через інтернет, не виходячи з дому або класичним способом?

купить в интернетеІнтернетмагазин «Matrasoff» надає Вам можливість поєднувати і те і інше. На нашому сайті Ви можете самостійно вивчити асортимент пропонованої продукції або отримати необхідну інформацію про продукцію у досвідчених продавцівконсультантів по телефону. Оформити купівлю можна відразу, не виходячи з дому.

Маєте намір почати піклуватися про своє здоров’я?

Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів, і тому, пропонований нами асортимент продукції проходить жорсткий контроль і має відповідні сертифікати якості. Особливу увагу колектив інтернет — магазину «Matrasoff» приділяє ортопедичним матрацам та аксесуарам для сну. Тільки подумайте: за результатами проведених медичних досліджень доведено, що здоровий хребет – це третина складовою здорового людини. Інші два: правильне харчування і психологічне здоров’я. Саме тому, ми закликаємо Вас, піклуватися про своє здоров’я і спати тільки на якісних матрацах і подушках. Не забувайте – одну третю частину життя людина проводить уві сні і тільки від Вас залежить наскільки здоровим буде Ваш сон.

 Головне про продукцію.

Нашим стратегічним партнером є ТОВ «Катеринославські Меблеві Майстерні» — найбільший виробник ортопедичних матраців в Україні. Купуючи ортопедичні матраци у нас, Ви отримуєте гарантію на 5 років і післягарантійний сервіс.

У виробничому процесі ТОВ «Катеринославські Меблеві

матрасы еммМайстерні» використовують інноваційні технології, тільки натуральні, екологічно чисті матеріали. Підприємством здійснюється постійний контроль за якістю продукції та постійний моніторинг ефективності кожного найменування.
На сьогоднішній день ТОВ «Катеринославські Меблеві Майстерні» виробляє вісім колекцій ортопедичних матраців та аксесуарів для сну, у тому числі матраци для дітей від 0 до 16 років. Кожна колекція матраців має свої унікальні особливості і характеристики, і в той же час будь-який матрац виробництва ТОВ «Катеринославські Меблеві Майстерні» відрізняє ідеальна якість, 100% екологічність та гарантований ортопедичний і анатомічний ефект.

Також, у своєму асортименті ми робимо наголос на корпусні меблі з натуральної деревини виробництва кращіх фабрик України. Це такі торгові марки як: “Італконцепт”, “Талан Груп” та інші, які поєднують в собі прийнятну вартість та європейські стандарти якості і екологічної безпеки.

Дзвоніть, пишіть, заходьте в гості. Завжди раді Вам допомогти! Адреса нашого складу: м. Вишневе, вул. Київська, 6в.